מכוני שמיעה באזור חיפה

ישנן לא מעט בדיקות הנחשבות למצילות חיים או לכל היותר, בין אם מדובר בבדיקות ראייה שיהיו הכרחיות בגילאים מופלגים או בגילאי ינקות ועד אל בדיקות שמיעה, אשר יאפשרו לנו לשמור על יכולת שמיעה מעולה ותקינה. בעבור בדיקות שמיעה כיום ישנן לא מעט סוגים שונים של בדיקות המאפשרות לא רק בדיקה מהירה ואיכותית, אלא כמעט בכל האזור בין אם מדובר במכוני שמיעה באזור חיפה ועד אל ניידות שירות שיוכלו לבצע התאמה מצוינת בין תוצאות הבדיקה אל מכשיר שמיעה מתאים. לכן לפני שנבקש לבצע בדיקת שמיעה חשוב שנכיר את האופציות באזור מגורינו ובכך להנות מבדיקה נוחה ומהירה.

מכוני שמיעה באזור חיפה והסביבה

באזור חיפה ישנם לא מעט מכוני שמיעה מעולים המסוגלים לעזור לנו בהתאמה של מכשירי שמיעה ובטיפולים מתאימים, כאשר המכון הראשון הוא "אודפיון" הממוקם ברחוב ירושלים 6 וגם משווק מכשירי שמיעה עוד מתחילת שנות השמונים. במכון זה ניתן לקבל מגוון סוגים של בדיקות, החל מבדיקת שמיעה בגין ירידה בשמיעה בין אם מדובר בשמיעה תלוית גיל ועד אל דלקות חוזרות. בנוסף ניתן לבצע בדיקות גם לילדים ופעוטות החל מגיל שנה ועד לבדיקות בדיקות תקופתיות לרופאה תעסוקה. מכון נוסף באזור חיפה הוא כמובן "שטיינר מכשירי שמיעה", המציעה לא רק מכשירי שמיעה שונים ומעולים אלא גם מגוון רחב של בדיקות שמיעה הנעות בין בדיקות שמיעה לילדים ותינוקות ועד לבדיקות REM המאפשרת התאמה מצוינת בין מכשיר השמיעה אל לקות השמיעה.

מכוניי שמיעה נוספים באזור חיפה

באזור חיפה נוכל למצוא מגוון של מכוני שמיעה מעולים, ביניהם ניתן גם למנות את מכון השמיעה מדטכניקה אורתופון המשתייך אל קבוצת amplifon הבינלאומית. במכון שמיעה זה נוכל לקבל גם כן מגוון של בדיקות שמיעה מדויקות, יחד עם מנעד עצום של מכשירי שמיעה ועזרים שונים החל מסוללות לשתלי שמיעה ועד אל עזרים ומכשירי שמיעה המותאמים לתינוקות ובני נוער. מכון שמיעה נוסף הוא פיקפון דרכו ניתן לקבל לא רק שירות מקצועי ואמין בכל הקשור להתאמת מכשירי השמיעה, אלא גם לבצע בדיקות שמיעה ולקבל התאמה דרך קלינאית תקשורת ולהנות ממנעד של מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים.