מה עדיף לוטו או טוטו?

החיים במרבית המקרים מאפשרים לנו לבצע בחירות שונות, בחלק מהבחירות אנו נלמד דבר או שניים ובחלק מהבחירות נגיע הרבה יותר מוכנים, כמו מבחן שאליו התכוננו שנים ופתאום הגיע בהפתעה גמורה. אך כאשר מדובר במשחקי מזל, רובנו ככל הנראה נרצה לבחור את הצד ה"חזק" שלנו. ולא אנחנו לא מדברים על ה"יד" החזקה, אלא על תחומי הידע שלנו או היכולת שלנו להכיר בחוקי הסתברות שונים. כך למשל לא מעט שחקנים מתחלקים בין שחקנים המשתמשים במידע והתחום המוכר להם כמו מילוי טוטו, שם ניתן לנחש תוצאות ונתונים סטטיסטים רבים וחלק מבקש לנחש הגרלת מספרי מזל שבועית. אך מה באמת עדיף השניים?

בואו נדבר על טוטו

משחקי הספורט בישראל תמיד נחשבים לזירות אטרקטיביות ומושכות עבור חלקים גדולים מהאוכלוסייה, בין אם מדובר במשחקי הכדורגל ובין אם מדובר במשחקי הכדורסל השונים ואפילו מרוצי הסוסים. כך או כך גם הפופולריות של ניחושי התוצאות הולכת וגדלה בשנים האחרונות, כאשר יכולות הניחוש ודרכי השימוש הופכים להרבה יותר פשוטים ורווחים עבור השחקנים. למשל בטוטו ווינר ניתן לנחש מגוון רחב של תוצאות מידי יום, כל זאת בצורה מקוונת ומהירה עם הפקדה בטוחה של סכומי הזכייה. אך מבין המשחקים ניתן גם לנחש נתונים כמו מספר קרנות במהלך המשחק, מספר כרטיסים עבור אחת הקבוצות או לחילופין לנחש את הסל הראשון.

קצת לוטו לחיים

את הגרלת הלוטו אי אפשר לפספס, לא רק בשל הפרסומים הנרחבים אלא גם בשל הפרסים העצומים ומספר הזוכים אשר גדל מדי שנה. אך ההגרלה המתקיימת בימי שלישי ומוצאי שבת מבקשת ניחוש של שישה מספרים, יחד עם יכולת להגדיל את סכומי הזכייה עם מספרים חזקים, שיטות הגרלה שונות ועוד. הסכומים הסטנדרטיים של הגרלות הלוטו מתחילים בחמישה מיליון שקלים, כאשר המקום השני מרוויח לא פחות משבע מאות וחמישים אלף שקלים. וכאשר לא קיימים מנחשים באף הגרלה, סכומי הזכייה רק הולכים וגדלים ומאפשרים למנחשים לזכות בפרסים הרבה יותר גבוהים מאשר אלו שהוגרלו בשבוע שעבר. כיום ניתן למלא גם את טופסי הלוטו בצורה מקוונת ובעזרת מגוון אתרים המציעים שיטות יעילות ומחושבות למילוי הטפסים.