איפה נמצאות שכונות יוקרה באילת?

העיר אילת נחשבת בשנים האחרונות לאחד המקומות הטובים והנכונים להשקה נדלנית, אפשר לראות זאת בתנופת הבנייה שקיימת בעיר החל מהחלק הדרומי ועד אל מרכז העיר שהפך לעסוק לא רק בעסקי תיירות. אבל אל שוק הדירות המסורתי והמלונאי באילת מצטרפים בשנה האחרונה סוגי שכונות יוקרה חדשות אשר אמורות לשדרג את עיר התיירות הישראלית, לכן אם עד היום צפיתם בשכונות עם בנייה מסורתית יחסית, בשנים האחרונות אתם תהיו עדים ללא מעט שכונות יוקרה בעיר אילת. אך לפני שאתם קופצים אל ההשקעה הבאה שלכם או לדירת היוקרה הבאה שלכם, במאמר הבא ננסה לעשות לכם מעט סדר היכן נמצאות שכונות היוקרה בעיר אילת.

שכונת יוקרה ותיקה ומתחדשת

שכונת שחמון נחשבת לשכונת היוקרה של אילת והיא ממוקמת באזור הדרומי של העיר, לא רחוק מחוף הדקל וקרובה אל הציר המרכזי מצרים שחוצה את העיר. יחד עם זאת תוכלו למצוא לא מעט דירות יוקרה שהתחדשו בשנים האחרונות בשכונה, וגם דירות שנבנות דווקא עכשיו.מפרטי הדירות בשכונת היוקרה משתנים כאשר תוכלו למצוא דירות גן וקוטג'ים כבר ברחוב משעול השומרונים וברחוב המואבים. יחד עם זאת במרכז השכונה תוכלו גם למצוא דירות גג מטריפות, וגם דירות יחסית זולות לאזור שיסתכמו עד 800 אלף שקלים. יחד עם כל אלו ברחובות הבשמים והתבלינים תוכלו למצוא לא מעט קרקעות ומגרשים אשר הופשרו ונמצאים כבר בהליכי בנייה שונים, ובאלו תוכלו גם כן למצוא לא מעט דירות יוקרה שונות שברובן הגדול יהיו צמודות קרקע וכמות יחידות הדיור שאמורים להיבנות יהיה קרוב ל 300 יחידות ואפילו יותר. חשוב לזכור כי ממוצע של שכונת שחמון גבוה גם במחירי השכירות ומחירי הדירות משאר העיר אילת, כאשר ההפרשי המכירה נעים בין 300 ל 450 אלף שקלים ועוד עלולים לגדול.

שכונות יוקרה חדשות במרכז העיר

 שלושה פרויקטים של דירות יוקרה מתוכננים להיבנות במרכז ובדרום העיר, כאשר את שלושתם מובילה חברת "יוסי אברהמי". הפרויקט הראשון הוא "פארק ים VIP בוטיק אשר מתוכנן ל2 בניינים נמוכים ומרווחים, המתוכננים להיבנות עם 7 דירות מפנקות בדמות דירות גן וקוטג'י. אלו נמצאות על יד שכונת שחמון גם כן. הפרויקט השני הוא קומפלקס מגורים יוקרתי ברחוב גן בנימין 10, ואמור לכלול בתוכו בריכה, חדר כושר ושירותי אחזקה בכל שעות היממה ונוף אל ים סוף. הפרויקט אמור לספק עד כ100 דירות חדשות ומפנקות בתוך הקומפלקס. הפרויקט השלישי ממוקם על קו הטיילת ברחוב דרך מצרים 12 וגם הוא מתוכנן צורת קומפלקס מפואר עם דירות של 2.5 חדרים ועד פנטהאוזים.