טיפים לעיצוב קירות הבית?

קירות הבית הינם חלק משמעותי מהסגנון והעיצוב שלו, הם יכולים להשרות אווירה נעימה ומרגיעה והם גם יכולים להיות מקום סוער המעיד על הנפשות שחיות בין אותם קירות. יחד עם תעשיית העיצובים הביתיים שהולכת ומתפתחת בשנים האחרונות, אתם תוכלו לעצב את הקירות שלכם בלא מעט צורות ודרכים מיוחדות שיהיו שייכות רק לכם. מכיוון שישנם לא מעט דרכים וטיפים שהם תוכלו להשתמש ולהפוך את סלון הבית שלכם או חדר השינה של הילדים, למקום הרגוע ביותר בבית. לכן לפני שתסתבכו בין כל הטיפים והמדריכים הבלתי נגמרים של איך לעצב את הבית מחדש, הכנו עבורכם כמה טיפים בסיסים שיוכלו לעזור לכם.

צבעים לעיצוב קירות הבית

קירות החדרים יכולים להוות לא מעט חלק מהעיצוב שלו, בטח כאשר אנחנו משלבים צבעים שונים אליהם והופכים אותם אל אזור צבעוני וחי. לכן ההחלטה באיזה צבע לצבוע את הקירות יכולה להיות מאוד קריטית, בין אם תבחרו בצבע לבן שישאיר לכם מקום לעיצוב והוספה של תמונות, שבלונות ועוד. ובין אם תבחרו בצבעים כהים יותר שיוסיפו חמימות או תחושה "קוזית" יותר בין הקירות, כל אלו יכולים להוות החלטה משמעותית עבור עיצוב הקירות.

טפטים ושבלונות

עולם העיצוב שנמצא בשנים האחרונות בתנופה אדירה, לא פוסח גם על עיצוב הקירות מחדש.כיום קיימים לא מעט סוגים של שבלונות אשר יכולים להוסיף צורות אל החדר, אותן שבלונות יכולות להשתלב על קירות לבנים או בכל צבע אחר. לא מעט הצורות יכולות ליצור מראה גלקטי, ג'ונגל, מעבדה ועוד. ואם כבר על שבלונות שונות דיברנו, אז כמובן שישנם גם לא מעט טפטים לחדרי ילדים אשר יכולים להוסיף למראה שלכם ולהפוך את החדרים של הילדים לאזור נעים עם צורות ופסים לאורכו או אפילו תמונות מודפסות שיגרמו להם להרגיש כמו בחו"ל. את הטפטים אפשר להשיג בכל חנות טפטים.

טיפים לעיצוב קירות הבית-תמונות

מלבד כל התוספות השונות שתוכלו להוסיף אל הקירות, תוכלו גם להשתמש בכלי העיצובי העתיק ביותר שקיים והוא תמונות. תוכלו להשתמש בתמונות שלכם עם שילוב של משפטים שאהבתם ומעוצבים בלא מעט צורות, יחד איתם גם לא מעט תמונות נוף וציור יכולות להוסיף לאווירת החדר והסלון שאותו תרצו לעצב. אך חשוב לזכור כי ריבוי של תמונות יכול גם לגרוע מרמת העיצוב של החדר, לכן יש למנן את הכמות שלהן.